Imprezy okolicznościowe

Pięknie urządzone, przestronne, gustowne, klimatyzowane i stylowo oświetlone: sala na pierwszym piętrze zapewni idealną atmosferę do uroczystości rodzinnych.

Komunie

Razem zaplanujemy imprezę, ustalimy indywidualne menu oraz doradzimy tak, abyście mogli Państwo na długo wspominać chwile spędzone w naszej restauracji. 

Chrzciny

Służymy radą i doświadczeniem, aby Wasza impreza była niezapomniana i wyjątkowa.

Wesela

Chętnie zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe.

Uroczystości firmowe

Dogodna lokalizacja oraz pięknie urządzone, przestronne, gustowne, klimatyzowane i stylowo oświetlone z bezpłatnym dostępem do Internetu.

Usługi

Uroczystości firmowe.

Jeżeli chcą Państwo uczcić kolejną rocznicę działalności firmy, zorganizować przyjęcie dla ważnego kontrahenta, przeprowadzić kurs lub szkolenie dla swoich podopiecznych, zorganizować konferencje promującą swoją firmę, przyjemnie zakończyć ważne negocjacje biznesowe lub po prostu spotkać się z przyjaciółmi firmy zapraszamy Państwa do Hotelu- Restauracji „Millennium-Przasnysz”.

Menu

Proponujemy różnorodne  menu w wybranej formie: od dań wykwintnych z pełną obsługą kelnerską do luźnych w formie bufetu szwedzkiego. Możemy zaproponować dogodne ustawienie stołów w zależności do formy spotkania  od ustawienia bankietowego, teatralnego, szkolnego, w podkowę lub inne preferowane.